Enjeksiyon - İğne

 
Serum Uygulama

 
Pansuman

 
Kan Grubu Tahlili

 
Kan Alma İşlemleri

 
Kulak Delme

 
Gebelik Testi

 
Kulak Yıkama

 
 

 

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünden Ruhsatlıdır.

 
Nöbetçi Eczane

 

 

 

 
Sabim

 
Online
 
Kan Grubu Testi Kan Grubu Testi, kişinin sahip olduğu kan grubunu ve kan grubunun bağlı olduğu Rh değerinin pozitif ya da negatif olup olmadığını öğrenmek için yapılan testtir. Kan grubunun doğru bilinmesi hayati önem..
Gebelik Testi
Hamilelik testleri kadınların kanında veya idrarında, döllenmiş yumurta rahime yerleştiğinde vücut tarafından üretilen hCG (human chorionic gonadotropin) hormonunu tespit ederler. Kaç çeşit hamilelik testi var Kan ve idrarın (ev testler..
İLK YARDIM TEMEL UYGULAMALARI
İlk Yardım Nedir? Herhangi bir kaza ya da yaşamı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerinin tıbbi yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması ya da durumun daha kötüye gitmesini önleyebilmek amacıyla olay yerinde, tıbbi ar..
Enjeksiyonun Yapılışı, Enjeksiyon Nasıl Yapılır? Enjeksiyonlar çeşitli yollardan yapılabilir; en çok kullanılan yollar şunlardır: 1-Deri Altına 2- Adale yani Kas İçine 3- Damar İçine Deri Altı Enjeksiyonu E..
Kan Alma İşlemleri
1-KAN ALMA İŞLEMİ Doğru test sonuçları elde edebilmek için 8-12 saatlik açlık sonrası kanın alınması uygundur. Bununla birlikte tokluktan etkilenen (trigliserid, glukoz, demir vb) testlerin dışında kan örnekleri günün diğer saatlerinde d..
Yara Yanık Pansumanı
Evde Sağlık Hizmetleri Nedir ? Herhangi bir nedenle yatağa bağımlı hale gelmiş olan hastaların evlerinde ziyaret edilerek ihtiyaçları olan sağlık hizmetinin belirlenmesi Tedavi ve rehabilitasyonlarının evinde ve aile ortamında sağla..
    İntravenöz solüsyonlar şişe veya torba içinde ambalajlanmıştır. Doktor istemine göre solüsyon tek başına veya içine ilaç karıştırılarak hastaya verilebilir. Her ikisinde de aseptik tekniğe uygun olarak ha..
  Foley Sonda ( İdrar Sondası) Sonda uygulamasıdeyince, idrar torbasını yani Mesaneyi boşaltmak veya Mesane'ye ilaç vermek maksadıyla dış idrar yolundan Mesaneye bir boru sokmak anlaşılır. Mesanenin mikroplanar..
    Genel olarak cerrahi müdahalelerde atılan dikiş malzemeleri iki ana gruba ayrılır: ·         Emilen Dikişler ·         Emilmeyen Dikişler Emilen (eriyen, Absorbable) Dikişler : bu dikiş malzemeleri atı..
  Lavman denince akıllara hemen can sıkıcı ameliyatlar gelmektedir. Çünkü halk arasında genelde böyle bir algı yaygındır. Lavmanın sadece ameliyat öncesi, kalın bağırsakları temizlemek amacıyla yapıldığı sanılmakt..
Evinizden Ayrılmadan ElektroKardioGrafi için bizi arayabilirsiniz.
  Evde Hemşire hizmeti sayesinde serum takma, kan verme, yara bakım, pansuman gibi hizmetleri evinize geliyor. Ataşehir Şifa Sağlık’ın güvenilir ve uzman hemşire kadrosuyla aynı zamanda reçete edilmiş tedavilerin ..
Engelli taşıma Hizmeti
  ENGELLİ TAŞIMA ARACI Engelli Transfer Aracı bir sakatlığı bulunan veya hareket kabiliyeti kısıtlı olan birisi için ideal tekerlekli sandalye nakil sistemdir.     
Bize Ulaşın

0 216 606 4507

PROFESYONEL SAĞLIK HİZMETİ

 
Evde İlk Yardım
 
Serum Takma İ.V
 
Damaryolu-Anjio-cut

 
Sonda Takılması
 
Kan Alma
 
Dikiş Alma
 
Kulak Yıkama
 
Kulak Delme

 
Yara Bakım Pansumanı
 
Pansuman Video

 
Oksijen & Nebul
 
Ekg Cekimi

 
Vital Bulgu Takibi
 
Refakatçi Hizmetleri

Saatlik-Günlük-Haftalık-Aylık